Colour Studio Darmowa Przesyłka

O nas

lilliput zabawki logo

Firma LILLIPUT Świat Dzieciaków powstała w 2012 roku, aby umożliwić dzieciom i ich rodzicom poznanie wspaniałych produktów firmy LARSEN, które do tej pory były niedostępne w Polsce. Jak również umożliwić zakup wysokiej jakości zabawek renomowanych marek. Oferowane przez nas zabawki są to sprawdzone produkty zachodnich firm, które od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością na całym świecie. Wszystkie produkty oferowane przez nasz sklep są objęte gwarancją i posiadają prawnie wymagane certyfikaty i atesty dotyczące bezpieczeństwa.

Od roku 2014 trochę zmieniamy profil naszej działaności. Koncentrujemy się wyłącznie na puzzlach, gdyż udało nam się podbić serca dzieciaków i ich rodziców.


Firma LILLIPUT Świat Dzieciaków jest wyłącznym dystrybutorem i importerem norweskiej marki LARSEN, produkującej puzzle ramkowe i pomoce dydaktyczne. W swojej ofercie posiadamy największą ilość wzorów puzzli ramkowych, ponad 365 wzorów.larsen logo


Firma LARSEN PUZZLE tworzy swoje puzzle już od ponad 50 lat. Od samego początku ideą było, stworzenie wysokiej jakości produktu, który byłby idealny do zabawy i jednocześnie spełniałby funkcje edukacyjne. Puzzle firmy LARSEN są wykonane z przetworzonej płyty. Wszystkie materiały stosowane w puzzlach w 100% nadają się do przetworzenia oraz są wykonane w Europie. Wszystkie produkty w pełni odpowiadają wymogom znaku CE i są drukowane i wytworzone w fabryce w Norwegii. Puzzle firmy LARSEN zawierają tacę i trwałe krawędzie. Elementy puzzli są wykonane z 2,5 mm, solidnej płyty. Wraz z tacą puzzle mają grubość 4,4 mm. Cięcie poszczególnych elementów jest tak głębokie, że łatwo można zauważyć ich kształty na tacy. Ułatwia to mniejszym dzieciom rozpoznawanie puzzli po kształcie i umieszczanie ich w odpowiednim miejscu na tacy. 

 

larsen puzzle europapuzzle larsen


Oferujemy puzzle w 3 różnych rozmiarach ( MAXI, MIDI i MINI), produkowane w oparciu o te same ilustracje, różnią się jedynie wielkością i ilością elementów. Gdyż to co może być łatwe dla czterolatka, może wydawać się trudniejsze dla sześciolatka. Firma LARSEN posiada wiele różnych matryc, które wycinają elementy w każdym kształcie, co jest charakterystyczne dla puzzli tej marki. W oceanach niektóre elementy przyjmują kształt wieloryba, zaś inne kształt zwierząt oraz innych figur, dzięki czemu dzieci łatwiej znajdują brakujące puzzle po kształcie. Tym samym zabawa łączy się z nauką. Puzzle są bardzo skutecznym narzędziem nauczania, ponieważ dzieci mogą pracować we własnym tempie i rozwijają umiejętność koncentracji. Dzieci dzięki puzzlom LARSEN mogą nauczyć się czytać i liczyć , języków obcych, geografii, nauk ścisłych, itp. Puzzle LARSEN są przeznaczone do ciągłego stosowania i są przekazywane z pokolenia na pokolenie. 
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z nasza ofertą.


© 2012 Lilliput Świat Dzieciaków. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i realizacja: Studio Graficzne ARS